Polski English Deutch wyjście strona główna
 
  jesteś tutaj: nadzieja.pl > księga gości    
   

KSIĘGA GOŚCI

wersja angielska

 

   
   

Pragniemy wiedzieć co myślisz o naszej witrynie.
Możesz pozostawić tutaj ślad swych odwiedzin,
który będzie dołączony do publicznej księgi gości.
Polecamy także
FORMULARZ OPINII.

można śmiało pisać z polskimi znakami

   
   
[FrontPage Save Results Component]
Imię i nazwisko: * lub pseudonim
E-mail: * np. kowalski@poczta.pl
Tu wpisz się
do naszej księgi

nie spamuj!

* - pole wymagane

Zbierane informacje nie naruszają ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883, 1997 r.) i nie będą wykorzystywane w celach marketingowych, ani odsprzedawane. Wypełnienie formularza jest całkowicie dobrowolne oraz jest zgodą na przetwarzanie twoich informacji w naszej bazie danych. Masz prawo wglądu w swoje dane i ich poprawiania, a także możesz wnieść żądanie o zaprzestanie ich wykorzystywania. Księga gości jest moderowana, a wszelkie opinie — ze względów bezpieczeństwa — ukazują się z opóźnieniem około 48 godzin. Nie zamieszczamy nazwisk naszych gości. W zasadzie nie ma specjalnych kryteriów, ale usuwane są wszelkie wpisy o obraźliwej treści czy polemika. Pozdrawiamy i zapraszamy do wpisu.

   
 

WPISY DO KSIĘGI GOŚCI
OD NAJNOWSZYCH DO NAJSTARSZYCH
nie weryfikujemy adresów e-mail
chcąc z nich skorzystać, usuń przedrostek „niedlaspamu_”

 
  istniejących opinii: 151  

ostatni wpis: 2003/07/21

 
 

KA
Myślę, że jesteście potrzebni.

VOJTAS
Witam serdecznie. Miło widzieć w gąszczu internetowego śmietnika tak wartościową witrynę... Życzę wytrwałości i dalszego rozwoju. Pozdrowienia w Jezusie.

MAGDA
Witam ponownie :) Zapisałam się na Słowo na Dzień Dobry i chciałam tylko powiedzieć, że bardzo mi się podoba :) Nie dość, że codziennie dostaję jakiś cytat, nad którym mogę pomyśleć, to jeszcze mogę śledzić, jak różnią się między sobą różne przekłady i wydania Biblii, a to mnie zawsze bardzo ciekawiło. Dzięki :)

KRZYSZTOF
Oby tak dalej.

NINOCZKA
Witam serdecznie drodzy bracia. Jestem w trakcie czytania waszych stron i muszę przyznać, że dużo się można od was nauczyć, szczególnie osoby, które są początkujące i pragnące być z Bogiem — tak jak ja. Jedyne, o co mogę was prosić to módlcie się za ludzi, którzy potrzebują jakiejkolwiek pomocy. Dziękuję.

ANA
Podoba mi się Wasza strona. Trzymajcie tak dalej. Macie „boskie” tapety na pulpit.

NOBODY
Jezus to mój bohater. Chce być taki jak on. Przez swoje życie i śmierć został zapamiętany. Oszukał parę miliardów ludzi i założył własną mafię, która pragnie rządzić światem. Wprowadzić drugie średniowiecze, aby kult nieomylnego Kościoła trwał na wieki. Zapewne 'cenzura' tego nie pokaże, ale co tam — musiałem to napisać.
Odp. red.: Jednak cenzura puściła :-) Chłopie, tylko sobie życia nie odbieraj. Tu też pracują ludzie z Siedlec i możemy Ci pomóc. Napisz...

DANIEL
Pozdrowienia ze Stalowej Woli i wyrazy wielkiego uznania za tak wspaniałą stronkę.......:) oby każdy, kto tu zagląda, znalazł ukojenie w Słowie Bożym i tytułową „nadzieję”.......:))

KRYSTYNA A.
To dobrze, że jesteście.

PRIVATE
Bless my abuser and my pastor who thinks I should not push charges, by showing me what I should do.

KSIĘŻNICZKA
Dzięki mojej byłej kumpeli poznałam tę stronę i wcale tego nie żałuję, jestem ucieszona, że tu wstąpiłam. TU JEST SUPER, TRZYMAJCIE TAK DALEJ!!!!!!!

PIOTR W.
PRZECZYTAŁEM PRAWIE WSZYSTKO, CO BYŁO ZAWARTE NA TEJ STRONIE I DOSZEDŁEM DO WNIOSKU [...], ŻE TO PARANOJA. BIBLIA WSZYSTKIEGO ZABRANIA. BIBLIA PRZECZY SAMA SOBIE. PRZYKŁADÓW PODAŁBYM WIELE, ALE NIE MAM OCHOTY ZDZIERAĆ SIĘ Z WAMI. Odp. red.: My też :-)

EWA J.
Byłam TU, będę TU wracać. Tylko jedno pytanie: nigdzie w nagłówku nie zauważyłam słowa „katolicki”. Pytanie: czy jest to strona katolicka??? Ale pierwsze wrażenie pozytywne. Odp. red.:
Jak to już nie raz wyjaśnialiśmy, strona prowadzona jest przez chrześcijan, adwentystów dnia siódmego.

PRIMO
Dla niektórych nie ma już nadziei :I [...]

IZABELA W.
Ale się cieszę, że taka świetna strona istnieje!!! Chwała Panu! Życzę ogromnego błogosławieństwa na dalsze posługiwanie Chrystusowi!!! Z darem modlitwy za WAS, kochani — Iza.

CHRIS S.
Grace and Peace to my Polish brothers and sisters in particular to those in my one-time home of Podkowa Leśna (1989-90). I was so pleased to locate your website and find you serving the Lord's purpose out on the Internet. Love in Christ Jesus — Chris.

KONRAD
Bardzo dobrze, ze powstają takie strony. Ta wyjątkowo przypadła mi do gustu. Jest tu zawartych wiele niebanalnych materiałów, które wnikliwie czytam od dni kilku. Strona www.nadzieja.pl dała mi nadzieję. Przekazałem adres pocztą pantoflową swym kolegom. Czekam teraz na odpowiedz pastora na mój list.

TOMEK
Witam wszystkich serdecznie:) Mogę powiedzieć, że na prawdę warto zajrzeć do Nadziei. „Gdyby nie ona, życie nie miałoby sensu”.

TOMEK
Kochaj Boga, a Bóg kochać Cię będzie :)

ANDRZEJ
Fajne strony. Tak trzymać. Pozdrowienia od Lubinian. [...]

SYLWIA
Ciekawa ta stronka, tylko szkoda, że na chat-cie muszę tyle czekać na ludzi... A poza tym róbcie dalej to, co robicie, bo jak do tej pory idzie Wam to świetnie... Pozdrawiam was. [...] To nara. Pozdrowienia z Malopolski.

KEIJO
The Jesus is the life and are nearly us just now. He is the light over whole earth. The light of Him is very great. I will belong to Him evelasting, these is so blessed. We can pray of Him for other together sometime? Sweden.

JOLA D-Ż.
Oby tak dalej każdy sposób mówienia o wielkości Boga jest dobry. Jola.

DEVIL & ANGEL
Trafiliśmy tu przypadkiem ale od razu nam się tu spodobało! Tyle tu ciekawych rzeczy do czytania. Jesteśmy emigrantami z Polski. Mieszkamy w Stanach od 5 lat. Nie mamy pracy, jesteśmy na skraju wyczerpania fizycznego i psychicznego. Ta strona podniosła nas na duchu. Przez nią przez kolejnych kilka dni na pewno nie będziemy myśleli o zbiorowym samobójstwie. Odp. red.: Modlimy się za Wasze życie. Bóg widzi Wasze sprawy lepiej niż my. Piszcie pod adres niedlaspamu_rodzina@nadzieja.pl (należy usunąć przedrostek „niedlaspamu_”).

ALEKSANDRA W.
Oleńka tu była i bardzo jej się podobało!!! Pozdrawiam redakcję Nadziei i każdego kto przeczyta mój wpisik. Buziaczki!!!!!!!!!! Pa Pa!!!!!!!!!!!!!

KAROL K.
Bardzo fajna stronka, lubię ludzi, którzy wiedzą do czego dążą, a osoba odpowiedzialna za ta witrynkę jest na bardzo dobrej drodze. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających i zachęcam do częstego odwiedzania „Nadziei”.

BARTŁOMIEJ D.
Wspaniała strona, miło że oprócz pornografii i okultyzmu w necie są też takie „kwiaty”. Zmieniający się Bartłomiej.

JOANNA M.
Zaglądam tu raczej rzadko, ale widzę że stronka się rozwija. Teraz prawdopodobnie będę ją odwiedzać częściej. Świetny pomysł z pieśniami!! Pozdrawiam administratora Arka i jego czarnego kota, którego mam nadzieje jeszcze ma:-))) Wszystkiego dobrego. Pa!

PIOTR E.
Brawo, brawo, brawo. Taka strona jest potrzebna nie tylko katolikom, ale przede wszystkim zbłąkanym owieczkom! Podoba mi się bardzo i żałuję, że nie mam stałego dostępu. Trzeba mieć Ducha i dawać ducha. Wy to robicie! Sursum corda i do przodu!!! Czekam na SMS-y.

IWONA
Pozdrowienia dla wszystkich chrześcijan na całej ziemi! Wszystkiego dobrego! Pokory w okresie Wielkiego Postu, pokoju serca i duszy! Miłości od bliskich. Dzięki za cudowną stronkę! Z Panem Bogiem!

JAKÓB
Jestem pełen podziwu i uznania.

DESTA
Dziękuję Wam za dzieło, które przybliża zagubionych ludzi do Boga. Bardzo podoba mi się dział z książkami, ukazującymi czym jest prawdziwa wiara w Jezusa Chrystusa. Nie jestem adwentystą, ale dzieła Ellen White nauczyły mnie jak należy zapatrywać się na Jego powtórne przyjście. Szczególny sposób zapadła mi w pamięci książka „Wieki bój” i „Życie Jezusa”. Również książka Morrisa Venden pt. „Aby poznać Boga” pokazała mi nowy sposób patrzenia na wszystko co dzieje się wokół. Niech Wam Bóg błogosławi w dziele niesienia ewangelii przy pomocy środków elektronicznych na cały świat.

KRZYSZTOF
Pozdrowienia dla wszystkich chrześcijan na całym świecie. Żyję w Atenach. Dziękuję za program e-Biblia, jest bardzo dobry. Niedługo będziecie mogli odwiedzić grecką stronę chrześcijańską przetłumaczoną na język polski
WORD OF GOD APOSTOLIC CHURCH. Będą tam także kazania na żywo przetłumaczone z greckiego na j. polski. Niech Bóg was błogosławi i niech was zachowa do końca w wierze! „Tak przyjdę wkrótce” — JEZUS.

NADZIEJA
Witajcie! Wpisuje się tu drugi raz, i chciałam podziękować za wszystko, za odpowiedź na moje wątpliwości i to na e-maila. Dziękuję, że mnie nie olaliście! Pozdrawiam wszystkich wierzących katolików i protestantów... Pamiętajcie — wierzymy w TEGO SAMEGO BOGA!

BERRIENSPRINGSKI
Błagam was abyście postępowali jak przystoi na powołanie wasze, Z wszelką pokorą i łagodnością, i cierpliwością, Znosząc jedni drugich w miłości, Starając się zachować jedność Ducha w spójni pokoju: Jedno ciało i jeden Duch, jak też powołani jesteście do jednej nadziei...
EFEZ. 4,1-4.

PAWEŁ B.
Wspaniała strona. Wierzę, że pomoże wielu ludziom. Powodzenia w pracy. Paweł.

AGA
Witajcie! Jeśli ktoś z was jest członkiem „Oazy” to zapraszam do korespondencji. Pozdrawiam wszystkich „oazowiczów”! Odp. red.: „Oazowiczami” nie jestesteśmy. Nie ten Kościół :-), ale oczywiście zapraszamy czytelników do korespondencji z Agą z Ostrowca.

KATOLIK
Szczęść Boże! Bardzo ciekawa stronka, dużo daje do myślenia. Pa!— będę tu często zaglądać.

ALIONOE
Korzystając z okazji chciałbym zaapelować do ludzi odwiedzających ten portal o modlitwę o zażegnanie konfliktu irackiego — modlitwę o pokój na świecie. Wiara i modlitwa czynią cuda a w obecnych czasach cud jest po prostu potrzebny. Dziękuję i pozdrawiam twórców portalu.

TADEUSZ N.
Serdeczne gratulacje — wspaniała strona. Strona która dla mnie osobiście daje mi wiele nadziei i motywacji aktualnie, w moich ciężkich chwilach, kiedy właśnie staram się walczyć z moim już ponad 20-letnim nałogiem palenia tytoniu.

KS. JAN F.
Jestem na tej stronie przypadkowo i jestem zauroczony kolorystyką jak również grafiką... Ocena treści to trzeba trochę poczytać, by móc na temat coś powiedzieć... chociaż nadzieja jest jedna i jest w Bogu, i tylko Bóg jest nadzieją. Niech Bóg błogosławi wszystkim, którzy niosą nadzieję. [...]

ŁUKASZ P.
Niech was błogosławi Pan Bóg bo strzeżecie wartości czasów końca: „I oto przyjdę wkrótce. Błogosławiony, który strzeże słów proroctwa tej księgi.” (Objawienie św. Jana 22,7 BW). MaranaTha! HalleluJah! PS. Więcej na temat poselstwa książki „Wydarzenia czasów końca”, a poza tym wszystko ekstra, najlepsza strona jaką widziałem.

HATENOMORE
Jestem zaskoczony, prosto i konkretnie... Wiele tu znalazłem ciekawego... Dzięki wam za prace i Bogu za to, że tak was usposobił do wszystkiego, co tu robicie.

KAROL T.
Fajna stronka serio, moim kumplom też się podoba, grafa wporzo, teksty też — odwalacie niezłą robotę tak trzymać!!!!!!!!! Z Bogiem!

JACEK RZ.
Strona bardzo mi się podoba. Gratulacje. Dużo ciekawego tekstu. Tak trzymać. Zapraszam na
MOJĄ stronę; nie jest tak wspaniała, ale staram się jak mogę. :) Pozdrowienia.

MGBADA J. A.
I LOVE THIS SITE AND ITS CONTENTS.

ALICJA
Witam i bardzo serdecznie pozdrawiam. Zajrzałam tu w sumie całkiem przypadkiem. Czytam Biblię od dawna. To jest dla mnie najpiękniejsza książka. Życzę całej redakcji powodzenia w pracy i aby jak najwięcej ludzi zaglądało do Was w tym zwariowanym świecie.

OLKA VEL ULOTNA_NIESPO
Witam^^, bardzo serdecznie pozdrawiam. Zajrzałam tu w sumie całkiem przypadkiem. Odwiedzam sobie roożne katolickie stronki, sama roownież prowadzę
BLOGA... Umieszczam na nim swoje przemyślenia i nie tylko... Zapraszam. Odp. red.: Zachowano oryginalną pisownię.

WOJCIECH G.
Kochani, w pełni popieram Waszą mozolną pracą nad prawdziwym światłem płynącym z Pisma Świętego. Od ponad 30-tu lat pilnie studiuję nie tylko Pismo Święte, ale też księgi natchnione innych religii i nie spotkałem tam tak wielu przekrętów interpretacyjnych, jak to uczynił Kościół katolicki na przestrzeni wieków z Biblią. Serdecznie pozdrawiam wraz z życzeniami noworocznymi z Nowego Jorku. Odp. red.: Zmian tych jest trochę, ale nie dotyczą samego tekstu Pisma Świętego, ale rzeczywiście jego wykładni. Stąd ta mnogość różnych Kościołów, panie Wojciechu...

TOMASZ B.
Niech wasz serwis będzie zawsze pod przewodnictwem i błogosławieństwem Boga. Tomik!

ALEKSANDRA Z.
Dzięki za Nadzieję. Bardzo pożyteczna sprawa. Wiele interesujących artykułów. Trafiłam tu przypadkowo, ale teraz będę zaglądać tu częściej.

TONY O.
I have been looking for Polish Bible study information for friends in Pruszcz-Gdanski. I believe this is just the site I've been looking for. I'll ask them to share their thoughts as well after they have checked it out. Thank you for your ministry to the Polish People. God's Blessings. Odp. red.: God bless you too :-)

JERZY B.
Dość bogata witryna, każdy może coś dla siebie wybrać.

DEUSZ
Szczęść Boże! Jestem zaskoczony i to naprawdę mile! Takiej stronki jeszcze nie znalazłem w Internecie! Jest rewelacyjna! Pozwólcie, że umieszczę banner z ta stronką na
MOJEJ stronie! Jestem naprawdę w szoku, tak mi się u Was podoba! Niech Wam, Bóg błogosławi!

SHEKCHAR CH.
Hello, I am writing from Jaipur, India. Information regarding this site was given to me by Alexsandra G., who visited our christian denomination here in Jaipur for a short visit. We discussed at length about the Church activities in Poland. It was good to exchage our ideas. God bless you all.

NOEMI DB
Wasza strona jest jak cukier. Można się tu pokrzepić, bo wokół nas tyle goryczy. Niech Was Stwórca błogosławi i każdego, kto tu zajrzy. Odp. red.: Prosimy nie jeść zbyt dużo tego cukru. Zalecamy dawkowanie naszej strony z umiarem.

MAGDA D.
Pozdrawiam WAS wszystkich :)

ALEX
Czytałam wszystkie wpisy w księdze. Muszę powiedzieć, że dla mnie nie ważne jest, czy jesteście katolikami czy nie, jak bardzo błądzicie, nie mnie to oceniać. Sam pomysł jest wspaniały i chciałabym żeby wszyscy tak błądzili. Serdeczne pozdrowionka.

HUNNY
Strona aż promienieje nadzieją... I Bogiem. Cieszę się, że tu trafiłam. P.S.1 Pozdrowienia dla Szczecina! P.S.2 Właśnie jestem w stanie długotrwałego przygnębienia. Byłabym bardzo wdzięczna za każdego maila...

SKLERENCHYMA
Ciekawa stronka :-) Trzymajcie się Pana!

TOMEKOMEL
Świetna strona. Coś godnego polecenia ciągle szukającym internautom. Tylko powinna być lepiej rozreklamowana. Pozdrowienia dla wszystkich z Białegostoku :)

ELŻBIETA P.
Pozdrowienia [...] przesyła Elżbieta z Lublina.

RUBEN
Jestem członkiem jednego z trzech polskich kościołów w Melbourne w Australii, bardzo często odwiedzam waszą stronę; bardzo ciekawe artykuły i ciekawostki. Chwała Bogu, że coś takiego powstało. Życzę Wam wszystkiego najlepszego, oraz wiele łask i błogosławieństw Bożych w pracy dla Pana. Niech Pan Was dalej wspiera w tej pracy.

MAGDA
Strona jest ciekawa i bardzo fajnie zrobiona. Brakuje mi trochę konkretów odnośnie zasad waszej wiary, poglądów dotyczących teologii etc. [...] Ciekawie mi się korespondowało z pastorem :) Czekam na kuchnię i trochę więcej informacji u lekarza. Pozdrawiam Magda. PS. Nie popieram tak „ortodoksyjnego” wegetarianizmu, jaki propaguje zielarz on-line, ale generalnie strona jest godna polecenia.

SYLWIA
Bardzo podoba mi się wasza strona; ostatnio weszłam na modlitwę i mam nadzieję, ze modlicie się w moich sprawach, dziękuję, fajnie, że taka strona w ogóle istnieje. Lubię do Was zaglądać, chociaż nie jestem adwentystką.

ANNA O.
Jestem mile zaskoczona :))) To były inspirujące, pierwsze odwiedziny; na pewno jeszcze skorzystam z bogactwa tej strony. Powodzenia i dziękuję.

CZAREK
Bardzo się cieszę z Waszego serwisu. Po wielu przykrych i trudnych chwilach w naszym Kościele, nareszcie znowu czuję społeczność z ludem Bożym.

JERZY M.
Utworzenie takiej strony internetowej jest wspaniałym pomysłem. Dotarłem do niej dzisiaj po raz pierwszy i natychmiast dodałem do „ulubionych”!

AMADEUSZ P.
Pozdrowienia [...] z Lublina . PAAAAAA.

ŁUKASZ P.
Pozdrawiam wszystkich protestantów [...].

NERI 7
Serdecznie pozdrawiam was wszystkich!

HENIEK K.
Jeszcze raz witam — a to dlatego bo poczytałem stronę. Tu ktoś napisał, że panią całego wszechświata jest najświętsza pani. Nic bardziej błędnego! Ten człowiek po prostu nie zna Bożego Słowa, które sam Pan mówił przez apostołów. Drogi przyjacielu, to Pan Jezus jest Słowem Bożym - Bogiem, a przeczytałem to w Objawieniu Jezusa Chrystusa, które sam Bóg dał Janowi apostołowi 19.13 Imię Pana to SŁOWO BOŻE ! To on jest NAJŚWIĘTSZY I PANEM całego Wszechświata. Polecam też 1 rozdział Ewangelii umiłowanego ucznia Pana w\g Jana. Błogosławię w Tym cennym imieniu Pana Jezusa-Słowa i Boga! Heniek z Łodzi.

HENIEK K.
Witam kochani! Dzięki za udostępnianie Słowa Bożego (Biblii).

ZUZIA.K.
Jaka fajna książka, ta Biblia... :-O

BLUBLULA
Ta strona bardzo mi się podoba. Nie tylko jest super zrobiona (uznanie dla jej autora), ale i nareszcie pojawiły się w miarę aktualne informacje.

IRENEUSZ B.
Super serwis. Powodzenia !

ISTVAN N.
Liebe Freunde und Geschwister! I am a German native and a translator by profession, living and working in Hungary, close to the Slovakian-Ukrainian border. Congratulations for your great site! I found it at the ANN news service, looking for info on the evolving internet based home teaching programme. (I wrote a summary on it to our ecumenical and Adventist forums in Hungary.) Your Polish readers supposedly find a section about this project. The translations are quite horrible, but never mind, you have put a lot of work in it. I should recognise though that the English translation is far better — nothing personal, but I'd not like to discredit the English translator either! Bitte nicht persönlich nehmen, OK?

Man kann es schon verstehen, eine ganz nette Geste jedenfalls. Ich kann Euch nicht einmal Hilfe anbieten, weil ich schon viel zu viel Hilfe mit Texten und Büchern versprochen habe. Ich kann nicht einmal Tscheischtj richtig schreiben — es ist eine Schande! Wir haben eine ganz kleine polnische Seite auf
K-TEAM. Für Deutsch Sprechende: kennt Ihr schon SABBAT.INFO ? In Ungarn: LiA (nice Christian post card + resources service). Nette Grüsse!

QCAR
Miło odwiedzić taki sympatyczny i użyteczny wortal... pozdrowienia z Nowej Rudy i #klodzko
: Aby stać się lepszym nie czekaj na lepszy świat :

DARK PANTHER
Drodzy katolicy (jestem istotą, która już dawno temu odwróciła się od waszego Boga), jak widzę, nic się nie zmieniliście przez te 2000 lat... Cenzura nie jest wam obca, liczą się tylko pochlebcy, niepokorną resztę wolicie przemilczeć, jakże łatwo jest udawać, że nas nie ma, że nikt nie ma innego zdania niż wy... Może nie bez powodu boicie się krytyki? Stawcie czoła waszym przeciwnikom/wrogom, nie uciekajcie, nie chowajcie głowy w piasek. Nie obchodzi mnie, czy ten wpis trafi na stronę, czy nie. Nie piszę tego by kogokolwiek zbulwersować. Odp. red.: Wyznawcami katolicyzmu nie jesteśmy, nie mniej jednak dziękujemy za wpis.

ANDRZEJ Z.
Pozdrowienia z Burbank, USA.

MARTA S.
Cieszmy się z tego, że mamy takiego wspaniałego Boga. On jest zawsze przy Tobie.

ŁUKASZ P.
Kiedyś byłem katolikiem. Teraz szukam prawdy, chodzę do miejscowego domu modlitwy w jednym z Kościołów protestanckich. Serdeczne pozdrowienia z Lublina od Łukasza dla całego zespołu nadzieja.pl.

KS. NORBERT M.
Polecam wszystkich protestantów opiece Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny — zawsze dziewicy i Pani świata — orędowniczki i jedynej Pośredniczki do Boga Ojca. Módlcie się do Niej i proście o wstawiennictwo. Z Panem Bogiem! Odp. red.: Choć nie zgadzamy się z piszącym te słowa, to jednak jest wzruszające, że komuś na nas zależy; pozdrawiamy serdecznie ks. Norberta.

MARTYNA
Kochani! Mam 13 lat i Bóg znaczy w moim życiu bardzo wiele. Uwielbiam drzewa, muzykę, książki i modlitwę. Ludzie w moim wieku mnie nie rozumieją, więc może Wy do mnie napiszecie...? Odp. red.: Na pewno. A może ktoś z was napisze do Martyny?

ADOLFO
God bless; I'm a Christian Pentecostal College student, and I live in the United States, (Providence, RI). First of all, I want to congratulate everyone who help develop this web page, it has very valuable information that helped me a lot. I say this because my sister in law is from Poland and she doesn't speak & understand very well english, but now that I found this website, the information and all of its contents are going to help me explain to her more about the things of GOD. I would really recommend that all of the website should be translated into English, believe me!, if it was helpful to me, it'll be for others who speak English and need to explain their relatives about the things of the LORD in Polish. Thanks again and may God bless you all!!!! Sincerely: Adolfo F. WOF (warriors of faith) Semper Fidelis. PS: Keep looking ahead in the things of the LORD, he's the only way for salvation!!!!. :)

PIOTR
Potrzebna i użyteczna inicjatywa; z niecierpliwością czekam na pełniejszą ofertę wydawniczą.

WALDEMAR W.
Cieszę się, że mogę tu wstąpić i sobie odpocząć. Potrzebne są takie portale. Może będą jedyną drogą do poznania Boga!

SYN MARNOTRAWNY
Uważam, iż dobrze, że istnieje strona taka jak wasza. W dobie dzisiejszej techniki i Internetu, Kościół także powinien być „na bieżąco”. Gratuluję bardzo dobry serwis — na pewno wiele osób skorzysta (na Waszej stronie można znaleźć sens bytu, Stwórcę, oraz przekonać się, że warto być blisko Boga). Serdecznie pozdrawiam i oby tak dalej.

JAN P.
Jest mi bardzo milo z powodu tei strony. Teras moge polecic inym, kazdemu kto kocha JEZUSA, aby odwiedzil te strone. MARANATA, brat z Hamburga. Odp. red.: Zachowano oryginalną pisownię.

CECYLIA B.
Dziękuję Wam za inicjatywę. Będę gościć tu częściej. [...]

KRZYSZTOF
Tak sobie patrzę i patrzę, a tu wszystko takie jakieś słodkie na tej stronie, aż się mdło robi. Czy wy przypadkiem nie jesteście jakąś sektą?? Pytanie: do jakiego konkretnie Kościoła chrześcijańskiego należą autorzy tego serwisu??

DAWID SZ.
Znalazłem ten serwis przypadkowo; jest moim zdaniem dobrze redagowany. Porusza istotne sprawy z zakresu doktryny chrześcijańskiej, jak i samego rozumienia Pisma Św.

JANUSZ W.
Niech Bóg was wszystkich błogosławi !!! :-)

EUGENIUSZ
Przesyłam pozdrowienia z dalekiej Kanady, macie mocną stronę i dobrze zrobioną. Ja też jestem człowiekiem wierzącym, też staram się dzielić światłem o życiu w wierze Syna Bożego. [...] Niech wam Bóg Błogosławi.

KONRAD S.
Czyż nie jest wspaniale wiedząc, iż robi się coś dobrego dla Pana?

RODZINA W.
To jest najlepsza strona, którą widziałem. Mam niemieckom klaviature i nie umie tak dobrze po polsku. Ale wasza strona jest pienkna. CIAO. Odp. red.: Zachowano oryginalną pisownię.

JACEK R.
W wielu miejscach jesteśmy zbieżni. Ale o wielu innych możemy porozmawiać... [Reprezentuję] Wolną Chrześcijańską Wspólnotę Internetową. Pozdrowienie czytającym.

KARUSIA
Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za możliwość zaistnienia w świecie. Chętnie nawiążę kontakt z ciekawymi ludźmi (szczególnie z Krakowa). Trzymajcie się cieplutko i z Bogiem!

JONATAN P.
Bardzo się cieszę, że powstała taka strona internetowa, gdyż przez to więcej osób może poznać Chrystusa.

AREK B.
Z największym zainteresowaniem i ogromną przyjemnością przejrzałem przed chwilą część serwisu NADZIEJA. Jest po prostu kapitalny — tak trzymać. Ogromne słowa uznania dla całego zespołu, który ma w tym udział. Serwis jest po prostu ciekawy, dynamiczny, a jego używanie UZALEŻNIAJĄCE, co najprawdopodobniej jest zgodne z intencją jego producentów. Niech w Nowym 2002 (ale to szybko leci!!!) Roku Pan Bóg błogosławi wam wszystkim obficie.

BARTEK M.
Strona ciekawa i dość przejrzysta, oby dalej się tak rozwijała. Jedyny minus to to, że trochę trudno na nią trafić, bo niema odnośników z innych stron, ale pewnie wkrótce się to zmieni. Pozdrawiam z Krakowa. Powodzenia.

ANDRZEJ O.
Polecam wszystkim znajomym ten serwer dla ich duchowego wzrostu! Marana tha!

IGOR L.
Bardzo interesująca, oryginalnie zrobiona strona, ciekawe tematy. Szkoda tylko, że kazania radiowe nie można oglądać w formie tekstowej, tzn. w takiej, by można było czytać bez problemu. I dlaczego nie można pobrać wszystkich, a tylko kilka? Poza tym OK.

BRYGIDA I ARTUR
Więcej takich stron, pozdrawiamy.

PAWEŁ L.
Pozdrawiam wszystkich.

ANIEL
Całkiem fajna strona, tylko szkoda, że brak linków. Odp. red.: Do innych stron chrześcijańskich?

EWAX
Witam i pozdrawiam wszystkich!!!!!!!!!!!!! Oby tak dalej, jestem z Wami.

ANIA
Nadzieja.pl, tego ludziom brakuje. Dzięki tej witrynie mogą poznać Boga.

MICHAŁ
Niech Wam Bóg błogosławi.

PAWEŁ
Jestem bardzo dumny, że mogłem tu gościć. Życzę wam wielu Bożych błogosławieństw.

KLARA
Powodzenia przy rozbudowie tej strony — wspieram modlitwą.

PAWEŁ S.
Niech Pan wspiera Was w waszej pracy. Strona jest kapitalna.

JOLANTA Ż.
Życzę wszystkim wielu błogosławieństw Bożych. Serdeczne pozdrowienia ze zboru w Leksandrowej. :-)

ANIA W.
„Idźcie i głoście Ewangelię”. Super, że wypełniacie zadanie powierzone przez Jezusa. Ku chwale Boga Ojca — Jezus Jest Panem!

JOSE T.
Your web site is the heart and soul of Christian ministry — so thrilled to see the English option. Soli Deo Gloria.

ĆWIARA
Spoko strona.

LUPO
Jestem bardzo zadowolony mogąc korzystać z tego serwisu. Materiały zamieszczone na nim są bardzo pomocne w wzroście duchowym i budowie małych (w moim przypadku młodzieżowych) społeczności. Wszyscy jesteśmy dziećmi Boga!!!

DESPERATKA
Fajnie, że wpisali się tu sami szczęśliwi ludzie... Ciekawe, czy to ze względu na cenzurę, czy też nikt zdesperowany nawet nie myśli o nadziei...? Wiecie co? Nadzieja nie jest taka wspaniała, jak by się mogło wydawać i nie jest też przeznaczona dla wszystkich... Wy jesteście radośni, pełni szczęścia, choć być może było kiedyś źle. Ale są tacy, którzy wokoło siebie widzą jedynie ból, krew i śmierć. Nie mają nadziei. Pragną śmierci. Obdarci z dumy podcinają sobie żyły, ćpają. Chcecie wierzyć w Boga? Dobra, nie ma sprawy. Ale nie oczekujcie, że oni też w niego uwierzą. Kiedyś kolega mnie spytał, jak się czuję bez wiary. Powiedziałam: w trudnych chwilach liczę na siebie i tylko na siebie. Cieszę się, że nie wierzę w Boga, bo musiałabym go nienawidzić. Dodajcie to do księgi. Prawda należy do wszystkich.

TADEUSZ J.
Bardzo dobrze, że jesteście. Cenię sobie zwłaszcza możliwość zwrócenia się do was z prośbą o modlitwę. Doświadczyłem już jej owocności. Pozdrawiam.

JAN B.
Prawdę mówiąc sam pomysł serwisu jest nie najlepszy, ale od wielu już lat o Bogu mówię Bóg, a nie Jezus, Jehowa, Kriszna, Allach czy jak tam jeszcze Boga ludzie przezwali na użytek własny. Tak więc z pewnością moja ocena nie jest obiektywna. Co do strony, to prawdę mówiąc brakuje tu chat-room'u, gdzie dowoli można by było dyskutować. Wielu moich znajomych poznało się właśnie poprzez spotkania religijne (oazy itd.). Z poważaniem — J. B. Odp. red.: Własny chat już posiadamy.

SERGIUSZ
Pozdrawiam Was serdecznie na początku nowego roku. Życzę, by był to dla Was rok owocnej służby Panu poprzez Internet. Wasza strona jest dobra i na pewno pożyteczna dla wielu. Sergiusz, z Połocka na Białorusi.

JAKUB J.
Bardzo ładnie zrobiona stronka, znalazłem wzmiankę o możliwości porozmawiania z Wami na IRC. Jakieś bliższe informacje na ten temat? Niech Prawda nas wyzwoli.

ANDRZEJ M.
Dobry pomysł z tymi kazaniami. Nie mam sprzętu do odbioru kazań. Czy możecie dołączyć drukowaną wersję kazań? Powodzenia w dalszej pracy. Robicie rzetelną robotę. God bless you. Nie zapominajcie o odpoczynku.

PIOTR F.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich, którzy strzegą przykazań i wiary Jezusa.

RYSZARD T.
Pozdrawiam. Tradycyjnie już przez przypadek wstąpiłem do waszej witryny i podobała mi się. Sam interesuję się teologią i lubię szukać tego typu treści w Internecie. Przeczytałem niektóre teksty i wydają mi się interesujące. Przesyłam pozdrowienia dla Was, twórców tej strony. [...].

ARTUR C.
Wszystko jest OK.

PRZYJACIELE
Witamy bardzo serdecznie. Bardzo nam się podoba Wasza strona. Życzymy wielu błogosławieństw Bożych.

SUCHY
Zajmuję się trochę Internetem i uważam, że serwis NADZIEJA.PL jest świetnie „wyposażony” w Słowo Boże jak i rozbudowany graficznie. Tak trzymać.

LUCIAN M.
Dear friends, we are glad to visit your site. It looks professional and the biblical materials are so usefull. May God bless you in your work! Maranatha! With love in Christ, Lucian, from
INTERNET TO HEAVEN, Romania.

ELA W.
Good job!!! Take care, and God bless!

KAMIL W.
Ta strona to dobry pomysł. Pozdrawiam! Życzę samych pogodnych listów.

JANGA
Dziś w nocy oglądałem program o Internecie, w którym wspomniano o Waszej stronie. Dziś też miałem okazję zajrzeć do Was i „zatrzymać” kawałek tego dzieła. Super pomysł! W sieci jest tyle różnych, nie zawsze dobrych miejsc, a Wasza strona może być taką wirtualną oazą spokoju, szukania prawdy.

KUDŁATA
Hej!!! Jestem kudłata! Myślę, że wreszcie odnajdę swoją radość...

DONAT P.
Byłem. Fajnie. Czekam na sklep.

WOJTEK M.
Dlaczego tak mało dajecie informacji? Ja chciałbym przeczytać tu także o nawróceniach, jakieś doświadczenia w poznawaniu Boga, czy coś takiego. Serwis „Mateusza” wydaje mi się pod tym względem ciekawszy. Macie w planach uruchomienie jakiejś listy dyskusyjnej? Pozdrawiam ;-P Odp. red.: Własny chat już posiadamy. Nie mamy na razie w planach żadnej listy dyskusyjnej.

ANIA SZ.
Bardzo mi się spodobało, ale w kilku sprawach chyba przesadzacie. (...)

ANETA S.
Kogo reprezentuje ten serwis? Czy jesteście katolikami? Odp. red.: Nie, jesteśmy adwentystami dnia siódmego.

PAWEŁ L.
Zgłosiłem się do pastora. Chociaż mi nie pomógł w nader delikatnej sprawie, to sprawiał wrażenie osoby bardzo zaangażowanej i przejętej tym co robi. Może nie jest to pochlebna opinia, ale zapraszam wszystkich do rozmowy na temat osobistych przeżyć. Uwaga, pastor nastawia się raczej ewangelizacyjnie... W sumie równy z niego gość. Zajrzyjcie do niego.

ADAM D.
Mam nadzieję, że ta strona jeszcze się zmieni. Chociaż nie powala na kolana (a szkoda) jest ciekawa. Wielu będzie szczerze zadowolonych z elementów chrześcijańskich, jakie tu znalazłem. Prywatnie myślę, że jest za bardzo taka... nierówna, skacząca po tematach.

MARIUSZ P.
Gratuluję idei. Ta strona jest bardzo mądra. Czekam z niecierpliwością na nowości.

JANUSZ P.
To jest to! Gratuluję pomysłu i Boga proszę żeby dał Wam siły i Ducha dla sprostania temu tak ważnemu i oczekiwanemu wyzwaniu.

RYSZARD B.
Dziękuję, że pracujecie nad rozwojem tej bardzo potrzebnej i ważnej strony internetowej. Niech Wam Bóg błogosławi. Czekam z niecierpliwością na otwarcie sklepu.

WIKTOR A. (EREMITA)
Dobrze jest wiedzieć że się coś wie, ale jeszcze lepiej jest nie wiedzieć, że się wie tak mało... Gdybyś o wszystkich zawsze mówił dobrze, nie trudno by Ci było pokochać tych, co czasem nie mają racji...

RYSZARD B.
Patrzyłem sobie dzisiaj trochę na Waszą stronę. Dziękuję, że ją stworzyliście. Rozwijajcie ją dalej i niech Bóg Wam błogosławi. Wiedzcie, że na naszych ulotkach książki „Wielki bój”, zamieszczamy Wasz adres. Bardzo chcielibyśmy, aby nasi klienci byli zadowoleni patrząc na stronę „Nadziei”. Z Bogiem.

BOGDAN O.
Wasze założenie podoba mi się — chrześcijanie powinni bowiem mniej dyskutować, a więcej dzielić się Bożą miłością, jakiej doświadczyli, jak również swoimi osobistymi, małymi (lub większymi) „odkryciami”, dokonanymi przy studiowaniu Biblii.

GRZEGORZ M.
Witam. I z niecierpliwością oczekuję na pastora on-line.

KRZYCHU
Fajna strona!

McARON
Nareszcie! Cała naprzód! Trzymam za Was kciuki i czekam na przecięcie wstęgi! Niech Bóg Was wspiera, przyda wytrwałości i pobłogosławi wysiłek. Marana tha!

MARIUSZ
Bardzo ciekawe. Odwiedzę Was za jakiś czas. [...].

KRZYSZTOF M.
Cześć, postanowiłem obejrzeć Waszą stronę. Czekam na uruchomienie całości. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

WIKTOR G.
Bardzo wartościowa inicjatywa — gratulacje. Niestety nie mam e-mail.

 
 

[w górę]

 
 

główna | pastor | lekarz | zielarz | rodzina | uzależnienia | kuchnia | sklep
radio
| tematy | książki | czytelnia | modlitwa | infoBiblia | pytania | studia | SMS-y
teksty | historia | księga gości | tapety | ułatwienia | technikalia | e-Biblia | lekcje
do pobrania
| mapa | szukaj | autorzy | nota prawna | zmiany | wyjście

 
  

© 1999-2003 NADZIEJA.PL Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Bank: BPH PBK VI/O w Warszawie, PLN: 11 1060 0076 0000 3200 0074 4691
Bank Swift ref. BPH KPL PK